KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667459

nr 1266 7459

Sven Lidberg

(1929-2009), Sverige

Oljemålning, Vid bryggan, signerad. Olja på pannå, 24x19 cm

Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.

Utrop:

2.400 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 29 juli 2019
kl 18:28:29

Sven Lidberg

Läs mer om Sven Lidberg